fbpx
Chcesz wiedzieć więcej, łatwiej i szybciej? Zapisz się do mojego newslettera!


Zapisz Zapisz

Nazywam się Mariusz Rzeszotek

Poniżej umieściłem kilka słów o sobie.

Jestem doktorem nauk o kulturze fizycznej i inżynierem zarządzania. Pracuję jako nauczyciel i trener. Opublikowałem kilka artykułów naukowych i napisałem książkę „Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie”. Jestem z niej naprawdę dumny. Powstała z myślą o nauczycielach i trenerach, jednak przedstawiłem w niej również moje spostrzeżenia dotyczące po prostu tworzenia relacji z innymi ludźmi. Zachęcam Cię do lektury i dyskusji.

Wierzę, że każdy z nas potrzebuje swojego mentora (a nawet wielu). Jednak nie takiego, który każe się ślepo naśladować, a prawdziwego – takiego, który inspiruje oraz zachęca do samodzielnych działań i poszukiwania własnej drogi na sam szczyt. Wierzę również, że każdy z nas przez swoje całe życie nieprzerwanie pełni zarówno rolę ucznia, jak i mentora. By móc autentycznie inspirować i wspomagać rozwój innych, trzeba samemu zachowywać się jak pilny uczeń.

Za kluczowe uważam ciekawość świata, potrzebę zrozumienia „dlaczego?”, chęć rozwoju oraz przede wszystkim doskonalenie dostrzegania potrzeb i motywacji działań innych ludzi. Ale wszystko to da się streścić jednym zdaniem: pamiętaj, że masz prawo, a nawet „obowiązek” bycia szczęśliwym. Serdecznie Cię do tego zachęcam 🙂

Będę się starał Cię

Inspirować

Bawić

Motywować